Hakkımızda

Yeni Nesil Yat Kiralamanın Eski Adresi

Yachttraffic olarak siz değerli misafirlerimize beklentilerinizin ötesinde bir tatil yaşatma ilkesi ile özgün hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yenilikçi ve proaktif yönetim anlayışı ile sektörü yakından takip ediyor, gelişmelere hızla entegre oluyoruz. Bu bağlamda hizmet ağımızın her alanında işin profesyonelleri ile yola çıkıyoruz. Yat turizminin akla ilk gelen merkezlerinden biri olan Fethiye Göcek lokasyonunda yerimizi aldık. Birbirinden özel rotalarda unutulmaz bir tatil yaşamanız için elimizden gelen en iyi hizmeti sunuyoruz.

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk basitçe iyi bir mütettebat ile yaşanabilecek en huzurlu yat tatili demektir. Biz deneyimli kadromuza güveniyoruz.

Organizasyon

Tüm özel günlerinizde kutlamanıza değer katmak için elimizden gelen en anlamlı organizasyonları planlıyoruz.

Yat Bakım Onarım

Uzman kadromuz ile yat imalatından başlayarak teknenizin neye ihtiyacı var ise tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınızız.

Tedarikçi Firma

Kişiye özel transfer ,kara turları ,villa kiralama veya aktivite turlarında iş ortaklarımız ile taleplerinize en uygun fırsatları sunuyoruz.

Kumanya Tedariki

Sizin için titizlikle çalışıp damak zevkinize en uygun alternatiflerle siz yata binmeden hemen önce kumanyanızı hazırlamak bizim için onurdur.

Danışmanlık Hizmeti

Yatınıza gerekli ilgiyi gösteremediğiniz her alanda yat işletmeciliğini üstleniyor ve ihtiyacınız olan her bilgiye ulaşıyoruz.